שערים

שערים מאלומיניום מהווים פיתרון נהדר בעת בניית בית פרטי – הם מספקים פרטיות מוחלטת, ביטחון מרגיע, אסתטיות מעודנת ועוד. זהו מצרך נחשק לכל בעל נכס פרטי שרוצה לשדרגו באחד מהרבדים הללו. במאמר זה נציג את כל שיש לדעת בנוגע לשערי אלומיניום, ולגבי הפתרונות שהם מקנים.

שערי אלומיניום – מה זה

שערים מאלומיניום הם ההפרדה המעשית שבין מרחב המגורים של הנכס שלך – החצר, הפרגולה, שביל הגישה, החנייה וכד’ – לבין הרחוב שמעבר לו. שערי אלומיניום בסטנדרט גבוה מהווים תוספת מבורכת לכל נכס פרטי, גינה, חנייה, בית עסק, כניסה לישוב וכו’.

שערי אלומיניום – יתרונות

לשערים מאלומיניום יתרונות רבים. ראשית, האלומיניום ממנו בנויים השערים חזק ועמיד. בנוסף, הוא מקנה לשער משקל קל, ניידות ופשטות בהתקנה. יתרון נוסף של שערי אלומיניום הינו מחיר הייצור והרכישה שלו – אלומיניום הוא חומר גלם נפוץ וקל יחסית לעיבוד, מה שמוזיל משמעותית את עלויות מוצריו ביחס לחומרי גלם אחרים הנגישים בשוק. לבסוף, האסתטיות של שערי אלומיניום אטרקטיבית ומושכת לעין. אלומיניום הוא למעשה החומר האופטימלי ביותר לשערים.

השאירו פרטים

על "פרגולה בע"מ"

פרגולה הינה חברה המתמחה בייצור ושיווק מוצרי אלומיניום מתקדמים. אנו משווקים מגוון עצום של שערים מאלומיניום, תוך שימת דגש על אופי מובהק והתאמה אישית לצרכי הלקוח. מטרתנו, מעל הכל, היא לספק ללקוחותינו חדשנות, איכות מרבית ושירות מהיר, בתמורה הגבוהה ביותר למחיר.

שירותים נוספים

סגירות חורף

תפריט נגישות