ּ

  פרגולות אלומיניום

  פרגולה הייטק
  מחיר החל מ549 ₪ למ"ר

  פרגולה בעיצוב מודרני וחדשני הבנויה מפסי הצללה של אלומיניום אשר מונעת כניסה של מי גשמים ושמש. הפרגולה משמשת כחוויה משלימה לגינה:
  • כתוספת רהיט לבריכה
  • כמחסה לפינת ישיבת חוץ
  • כמחסה לכניסת הבית
  • כמחסה לרכבים
  *ניתן גם כפרגולה תלויה

  פרגולה צפה מלא
  מחיר החל מ689 ₪ למ"ר

  דגם 2021 החדשני ביותר הבנוי מפסי הצללה של אלומיניום המגיעים מחלקה התחתון של הפרגולה ללא מראה בסיס, המשרה מראה נקי למראית העין.
  • כתוספת רהיט לבריכה
  • כמחסה לפינת ישיבת חוץ
  • כמחסה לכניסת הבית
  • כמחסה לרכבים
  *ניתן גם כפרגולה תלויה

   

  פרגולה חצי צפה
  מחיר החל מ700 ₪ למ"ר

  פרגולה הניתנת לפירוק בקלות לצרכים אישיים כמו סוכה. הפרגולה בנויה מפסי הצללה של אלומיניום המגיעים מחלקה התחתון של הפרגולה ללא מראה בסיס, המשרה מראה נקי למראית העין.
  • כתוספת רהיט לבריכה
  • כמחסה לפינת ישיבת חוץ
  • כמחסה לכניסת הבית
  • כמחסה לרכבים
  *ניתן גם כפרגולה תלויה

  פרגולה פאנלים
  מחיר החל מ449 ₪ למ"ר

  ייעודית לצורך תחושת המשך של תקרת בית הבנויה מפאנל מבודד. פאנל זה מבודד גם מפני מזג חם וקר ויכול לשמש לצורך סגירת מרפסות, סגירת חדרי חוץ, בנייה קלה, מחסנים וכו'.
  *ניתן גם כפרגולה תלויה

  סנטף
  מחיר החל מ99 ₪ למ"ר

  פתרון ייחודי לקירוי ולזיגוג ביתי בעיצוב מתקדם במיוחד עבור פרגולות למראה עשיר, ייחודי ואלגנטי. סנטף זה מציע מספר פתרונות פרימיום המשלבים עמידות בכל תנאי מזג אוויר וחסימה מלאה של קרינת UV.

  סנטף BH
  מחיר החל מ179 ₪ למ"ר

  הסנטף היוקרתי והעמיד ביותר מפני נפילות חפצים ובדלי סיגריות בדומה לדירות גן. פתרון ייחודי לקירוי ולזיגוג ביתי בעיצוב מתקדם במיוחד עבור פרגולות למראה עשיר, ייחודי ואלגנטי. סנטף זה מציע מספר פתרונות פרימיום המשלבים עמידות בכל תנאי מזג אוויר וחסימה מלאה של קרינת UV.

  פרגולות אלומיניום למרפסת

  מאלומיניום ניתן לייצר פתרונות מעולים ממגוון סוגים. עד לפני מספר שנים היה מאוד מקובל להתקין פרגולות מעץ. כיום, השימוש באלומיניום הפך להרבה יותר מקובל מכמה סיבות שנפרט עליהן כעת. פרגולות אלומיניום למרפסת הפכו לנפוצות, בשלל מרפסות ובכל רחבי הארץ: נסביר למה כל כך הרבה אנשים בוחרים אותן, מהם היתרונות העיקריים ומה מיוחד בעיצוב. לפרגולה למרפסת פנו אל חברת פרגולה מהמומחים בתחום.

  פרגולה אלומיניום למרפסת מחיר משתלם במיוחד

  סיבה חשובה אחת לכך כי פרגולות אלומיניום למרפסת הפכו למאוד מקובלות היא המשקל שלהן. אלומיניום הינו מתכת ולכן הינו חזק למדי. יחד עם זאת זהו חומר הרבה יותר קל ביחס לברזל או לפלדה ובנוסף לבלוקים ולבנים. כלומר, בהקמה של פרגולה מאלומיניום אין צורך להכין תמיכה למרפסת ואין חשש מעומס על התשתיות. אפילו על מרפסות וותיקות מאוד או כאלה שנחשבות לקטנות למדי נהוג להתקין פרגולות מסוג זה. 

  פרגולות אלומיניום קבועות למרפסת

  מלבד היותן קלות משקל וחזקות, פרגולות אלומיניום למרפסת הן גם עמידות בצורה בלתי רגילה. אם נשווה אותן לפרגולה מעץ, אפשר להצביע על כמה נקודות חשובות:

  1. אלומיניום לעומת עץ איננו ניזוק ממים, הוא לא מתנפח ולכן הפרגולה עמידה לחלוטין לרטיבות, לחות וגשמים. 
  2. הצבע של האלומיניום יכול להחזיק מעמד כחדש, בעוד שקורות עץ שמשמשות לבניית פרגולות דוהות ומתקלפות. 
  3. אלומיניום איכותי לא מחליד, לא יופיעו כתמי קורוזיה. 
  4. אין צורך בתחזוקה או השקעה נוספת לאחר ההתקנה הראשונית. 
  5. אפשר לומר כי בסיכומו של דבר זו פרגולה שמתקינים אחת ולתמיד. 

  העיצוב המודרני והצבע שנשאר 

  ניתן כיום להזמין ולרכוש פרגולות אלומיניום למרפסת שמיוצרות בשיטות מתקדמות, עם צביעה ייחודית. מדובר בצביעה אלקטרוסטטית עם חיזוק בתנור העמידה לאקלים הישראלי ובמיוחד לקרבת חוף הים. בנוסף, מדובר על עיצוב מודרני וחדשני. זוהי פרגולה בקווים נקיים, מודרניים ויפים שיכולים להתאים לכל סוגי המרפסות. פנו לייעוץ עוד היום אל חברת פרגולה.

  פרגולות אלומיניום תלויות

  פרגולה איכותית נהוג לייצר כיום מחומרים מתקדמים, כגון אלומיניום. אחת התצורות הנפוצות ביותר נקראות "פרגולה תלויה". נסביר מה כדאי לדעת על פרגולות אלומיניום תלויות, למי הן מתאימות ומהם היתרונות של אלומיניום על פני פתרונות אחרים שהיו נהוגים בעבר. פרגולות אלומיניום תלויות לגינה. פנו אל חברת פרגולה על מנת לקבל ייעוץ לפרגולה תלויה.

  לעומת פרגולות שניצבות על הקרקע, פרגולות אלומיניום תלויות דורשות הרבה פחות תכנון ועבודה מקדימה. מאוד מתאים להתקין אותן למשל בגינה, צמוד לבית. את הפרגולה מצמידים לקורה תומכת שמחוברת עם ברגים גדולים לקיר ואין צורך בהקמת תשתית מסיבית. בפרגולה כזאת ניתן לוותר על יציקות בטון או תמיכות אחרות. מדובר בפתרון הצללה עיצובי, מיוחד, מפנק ואטרקטיבי שמתאים למי שמחפש פתרון משתלם מאוד. 

  פרגולות אלומיניום תלויות למרפסת 

  לא רק בגינה ניתן להתקין פרגולות אלומיניום תלויות. זהו פתרון יוצא מן הכלל, שמתאים גם למרפסות מסוימות. היתרון הגדול הוא שהמשקל של הפרגולה לא מכביד על המרפסת. יתר על כן, אפשר לוותר על עמודים או להסתפק בתמיכה מינימלית. כך שומרים על נוף פתוח ונהנים מהצללה איכותית וטובה, שמחזיקה היטב לאורך זמן. ניתן להתקין פרגולה מסוג זה כך שתספק צל ויופי למרפסות מסוגים שונים, ארוכות וצרות או גדולות יותר. לעיתים את הפרגולה התלויה מתקינים על חלק מהמרפסת, תלוי ברצון המזמין, בשטח המרפסת ובמבנה שלה. 

  פרגולות תלויות מאלומיניום איכותיות עם אחריות

  כאשר בוחרים להתקין פרגולות אלומיניום תלויות, כדאי להצביע על כמה יתרונות חשובים של האלומיניום:

  1. מדובר במתכת קלת משקל וחזקה. כלומר, הפרגולה לא מכבידה במידה רבה וחיבור בעזרת ברגים מיוחדים מספק יציבות אופטימלית. 
  2. פרגולה מאלומיניום לא מחלידה. למרות שמדובר במתכת, זו מתכת אל חלד, שיכולה לשמש כפי שהיא, ללא תוספות, ללא צורך בצביעה נגד חלודה. 
  3. את הפרגולה ניתן לצבוע בצבע מיוחד, בתנור, על מנת להקנות גוון נאה ולהפוך אותה לאלמנט יפה מאוד. 
  4. ניתן לחבר לפרגולה מאלומיניום מסוג זה סגירות חורף אטרקטיביות. כלומר, על מסגרת האלומיניום מוסיפים ווילונות שניתן לגלול מעלה או מטה. 
  5. בעזרת סגירת חורף הופכים את המרפסת למוגנת מגשם וניתן להשתמש בה בנוחות, גם בחורף הגשום. 

  לקבלת ייעוץ והצעת מחיר פנו עוד היום אל חברת פרגולה.

  יתרונותיהם של פרגולות מאלומיניום

  • עמידות – פרגולות העשויות עץ הינן עמידות כמו פרגולות העשויות אלומיניום. הסיבה היא שעץ הינו חומר אשר מתנפח במים ודוהה בשמש, על כן ישנו צורך בתחזוקה שוטפת. פרגולות העשויות אלומיניום לעומת זאת הינן פרגולות חזקות יותר ועמידות יותר. על מנת שהפרגולות האשויות אלומיניום יהיו עמידות מפני קורוזיה, וקילופי צבע או דהייה מהשמש, חלקי הפרגולה עוברים תהליך ייחודי של גלוון וצביעה אלקטרוסטטית המתבצעת בתנור ייחודי. צביעה זו מאפשרת לצבע להיות עמיד וחזק יותר וכן למנוע בלאי וקורוזיה מתנאי מזג האוויר והאקלים.
  • עיצוב אלגנטי ומדויק – לפרגולה העשויה מאלומיניום יש עיצוב אלגנטי ומדויק והינן יפות במיוחד. פרגולות אלו בעלות קווים ישרים ונקיים אשר משדרות מראה יוקרתי ורחב. אינן תופסות שטח רב, ומתאימות במיוחד לסגנון העיצוב המודרני והאקלקטי.
  • עיצוב המתאים לכל חלל חוץ – הפרגולות ניתנות לצביעה במגוון רחב של צבעים החל משחור, אפור, לבן, חום ככה ועוד. בכך ניתן לשלב פרגולות מאלומיניום עבור כל סגנון באשר הוא- פרגולות חומות עבור עיצוב בסגנון כפרי, פרגולות שחורות או אפורות עבור עיצוב בסגנון מודרני וכדומה.

  חשוב להדגיש ולזכור כי התקנה איכותית של פרגולה עמידה וחזקה, תחסוך הרבה תיקונים ותחזוקה הכרוכים בעלויות בעתיד, על כן מומלץ ורצוי לא להתפשר בכל הנוגע לבחירת חומר הגלום וטיב הליך ההתקנה של הפרגולה.

  התקנת פרגולות אלומיניום בצורה מקצועית ואיכותית:

  חברת פרגולה מתקינה פרגולות אלומיניום המיוצרות באיכות היצור הגבוהה ביותר, וכן רמת ההתקנה היא איכותית ומקצועית. לפרטים נוספים צרו קשר עם מספרנו המופיע באתר.

  למעלה

   ּ