ּ

  גדרות אלומיניום
  גדר הייטק
  מחיר החל מ549 ₪ למ"ר

  רהיט המהווה פתרון פרקטי למראה אסתטי מושלם לתחום אזורים ו/או לספק פרטיות. גדר דו צדדית בעלת מראה נקי למראית העין, ניתן לבחור את גודל השלבים וגודל המרווח בניהם באופן אישי.

  גדר צפה
  מחיר החל מ649 ₪ למ"ר

  רהיט המהווה פתרון פרקטי למראה אסתטי מושלם לתחום אזורים ו/או לספק פרטיות.

   

  גדר אלומיניום אטומה

  גדר אלומיניום אטומה תתאים לא רק כאלמנט עיצובי אלא מתאימה מאוד גם כדי להקנות תחושת בטיחות חשובה.
  חברת פרגולה הינה חברה איכותית, מקצועית ומנוסה, אשר מספקת מגוון שירותים ומוצרים עבור גינות ומרפסות. 

  גדר אלומיניום אטומה במבצע

  אפשר להצביע על מגוון רחב של תועלות שטמונות בגדר מסוג זה. לדוגמא, גדר אלומיניום אטומה גורמת לתחושת פרטיות בין חלל הבית והגינה  לחוץ, כמו כן כמו כל גדר, היא מהווה גורם בטיחותי השומר על המתחם מכניסת אנשים לא רצויים.
  ניתן להתקין גדר אלומיניום אטומה בצורה מהירה ויעילה ביותר. הדבר מתאפשר בזכות כך שחלקי הגדר מיוצרים מראש במפעל ומגיעים מוכנים לביצוע מהיר. כל מה שצריך זה אנשי מקצוע שמתמחים בהתקנות מסוג זה. חשוב לציין כי את החלקים הסטנדרטיים אפשר לעבד כך שיתאימו גם לצרכים ייחודיים. אנשי מקצוע יכולים בצורה כזאת להקנות לגדר גימור אישי שהופך אותה מתאימה ביותר לצרכיו של הלקוח. בנוסף, גדר מסוג זה עמידה לאורך זמן. אלומיניום הינו מתכת קלה יחסית אך גם קשיחה ועמידה. 

  גדר אלומיניום אטומה מחיר נוח במגוון צבעים ועיצובים

  לפני שבוחרים גדר אלומיניום אטומה, כדאי לדעת כמה דברים לגבי המחיר. אמנם יש גדרות זולות יותר, אולם בטווח הארוך, לגדר הזאת יש יתרון חשוב. מכיוון שלאחר ההתקנה אין צורך בתחזוקה, זהו פתרון משתלם. עלות הגדר נקבעת בהתאם לשטח הגדר שנדרש להקים (כלומר גדר נמוכה תהיה זולה יותר לעומת גדר גבוהה ממנה). מפני שהגדר שומרת על המאפיינים שלה לאורך זמן, לא צריך לצבוע ולא צריך לתחזק כמו גדרות מסוגים אחרים, לא צפויות הוצאות נוספות. זהו פתרון שלא מחליד, ללא קורוזיה, הצבע נשאר יפה לשנים והעיצוב נותר אסתטי ומרהיב. לגדר מסוג זה פנו עוד היום אל חברת פרגולה המתמחה בתחום.

  גדר אלומיניום מחיר משתלם במיוחד

  גדרות לגינה מאלומיניום הן הפתרון הכי נכון ועדכני לימינו במידת הצורך ניתן לשלב בגדרות הללו שערים ידניים וחשמליים. זהו פתרון משתלם ואטרקטיבי.

  חברת פרגולה היא חברת איכות מקצועית, ומנוסה, אשר מספקת מגוון שירותים ומוצרים עבור גינות ומרפסות.

  גדר אלומיניום לגינה עם עיצובים מודרניים

  גדרות יכולות לספק תחושת הגנה טובה מאוד לכל מתחם סגור. הן הכרחיות בבתים, בעסקים, באזורי תעשייה ובכל מקום אחר. ניתן לעצב את הגדרות הללו בשלל צורות ועם כל מיני דוגמאות. דוגמא מאוד מודרנית למשל, מבוססת על עיצוב של פסי אורך או רוחב מקבילים, שיוצרים עיצוב קליל ונעים לעין עם תחושת בטיחות חשובה מאוד. על מנת לשפר את הגדרות מבחינה עיצובית ופונקציונלית, ניתן לצבוע אותן בשיטה מיוחדת וחדשנית. גדרות לגינה מאלומיניום ניתן לצבוע בצביעה אלקטרוסטטית הגורמת לצבע להישאר צמוד לגדר, ובכך להיות עמיד במיוחד. 

  גדרות לגינה מאלומיניום במבצע מדהים

  האקלים הישראלי עלול לפגוע בעמידות, בצורה ובצבע הגדר. לפיכך, ראוי להזכיר כי גדרות לגינה מאלומיניום מאופיינות בעמידות לכל מזג אוויר. אלה גדרות שאפשר להקים במהירות אך יחד עם זאת הן גם מאוד עמידות. הגשם לא יוצר חלודה על אלומיניום, כך שלא צריך לתחזק עם טיפול נגד קורוזיה. השמש לא משנה את מאפייני הגדר ואין צורך לצבוע בתדירות גבוהה. מדובר בפתרון מעולה, שלא צריך לתחזק ועם עמידות לאורך שנים, בכל סביבה ובכל מקום. להתקנת גדר אלומיניום, פנו עוד היום לחברת פרגולה.

  למעלה

   ּ