פרגולות

פרגולות מעוצבות לגינה או למרפסת

ישראל מדינה שופעת אור שמש טבעי ובריא, אך בקיץ הלוהט או בימים הגשומים זה עלול להיות קצת לא נוח לשהות במרפסת או בגינה, במיוחד כשאתם רוצים לארח או לתפוס קצת שלווה. פרגולות מעוצבות מאלומיניום איכותי יכולות לפתור ובגדול את הבעיה עם הצללה ואף הוספת מאוורר תקרה ותאורה נחמדה או סגירת חורף חמימה ונעימה , כדי שתמיד תוכלו ליהנות מבריזה קרירה בקיץ או יום של שלווה חורפית בגינה.

פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומניום הינן הפתרון הקל, הנוח והמשתלם ביותר להצללה, הגנה מגשם ורוחות או התקנת סוכך עבור כל מטרה למסעדה, לבית העסק או למרפסת הבית הפרטי והגינה. באמצעות פרגולות מעוצבות איכותיות תוכלו להפיק יותר מן השטח שבמרפסת או בגינה, לאפשר לילדים לשחק בחופשיות וליהנות מכל מזג אויר, סוער או לוהט, לאורך כל השנה.

לארח, לעבוד או ליהנות משלווה בלי דאגה

גינה או מרפסת בבית היא תוספת נפלאה בה ניתן לארח, לעבוד או ליהנות מקצת שלווה בין העציצים הפורחים והרוח הנעימה. סגירת המרפסת או הגינה באמצעות סוכך, סגירת חורף או הצללה באמצעות פרגולה יכולים לסייע לכם ליהנות ממנה לאורך כל השנה, בכל מזג אויר, וגם להוסיף מראה אסטתי ונאה במיוחד שישתלב בעיצוב הבית.

השאירו פרטים

על "פרגולה בע"מ"

חברת פרגולה בעלת נסיון רב בעיצוב, תכנון והקמה של פרגולות אלומיניום מעוצבות, גדרות, שערים, סוככים, סגירות חורף ותאורת חצר ומרפסת תוך הקפדה על התאמה אישית לכל לקוח.

שירותים נוספים

סגירות חורף

תפריט נגישות