סוככים

סוככי זרועות הם פיתרון אידאלי, פרקטי וקל להשמה במטרה להצללת חלל הנכס – מהמרפסת, לחצר ועד לחלונות הבית. סוככי אלומיניום הינם הסוג נפוץ ביותר של סוככים הקיים בשוק כיום. במאמר זה נציג מהם סוככי אלומיניום ומדוע מומלץ ליישם אותם בנכס הפרטי שלכם.

מהו סוכך

סוככים הינם פתרונות להצללת חלל הנכס הפרטי. הם מורכבים משלושה חלקים: החלק הראשון הינו זרועות אלומיניום – זרועות אל חלד איכותיות, המיועדות להצבה בשטח החיצוני של הנכס. החלק השני הינו כיסוי בד העשוי מבד שמשונית או מבד דראלון – סוגי הבדים הללו עמידים במים ומצופים בחומר הדוחה לכלוך, עובש, ריקבון ומעכב את בלאי הבד. החלק השלישי הינו מנגנון גלילה – המופעל על ידי מנואלה או על ידי מנוע חשמלי.

סוככים - יתרונות

לסוככים יתרונות רבים – בין אם מדובר בסוככים למרפסת, בסוככי זרועות או בסוכך אלומיניום – אלו הפתרונות האידאליים להצלת הנכס שלך. סוככים עם זרועות אלומיניום מקנים אמינות רבה, בלאי מינימאלי ועלויות קנייה זולות יחסית לשאר חומרי הגלם שזמינים בשוק. הסוכך מתאים לכל תקופות השנה, ולכן דורשים התעסקות מינימלית לאחר התקנתם הראשונית.

השאירו פרטים

על "פרגולה בע"מ"

פרגולה הינה חברה המתמחה בייצור ושיווק מוצרי אלומיניום מתקדמים. אנו משווקים מגוון סוגים של סוככים, תוך שימת דגש על אופי מובהק והתאמה אישית לצרכי הלקוח. מטרתנו, מעל הכל, היא לספק ללקוחותינו חדשנות, איכות מרבית ושירות מהיר, בתמורה הגבוהה ביותר למחיר.

שירותים נוספים

סגירות חורף

תפריט נגישות