גדרות

גדרות הן חלק חובה בכל בית – גדרות אלומיניום, גדרות מתכת, גדרות לחצר – אין סוף לסוגי הגדרות שתוכלו ליישם לביתכם או לבית העסק. במאמר זה נציג את כל שיש לדעת על גדרות – כיצד בוחרים אותן, על תכנונן ועיצובן, היכן קונים ועוד.

הקדמה

גדרות הן עמוד היסוד של כל בית – הן מפרידות את המרחב הויזואלי שבין הרחוב לבית. הן שומרות על הבית מפריצות וכניסות לא רצויות. הן מוסיפות תיחום דרוש, יוצרות לנו סדר וארגון בסביבתנו החשובה ביותר – בה נבלה את רוב זמנו. התקנתם שער חשמלי חדש? מבקרים לכם בבית יותר מדי, ללא אישורכם? הגיע הזמן להתקין גדר בבית.

הכל על גדרות

כפי שציינו לעיל, גדרות נדרשות במגוון סיטואציות – גדרות לחצרות, גדרות סביב בריכות, גדרות לגינות נוי, גדרות למתחמים ציבוריים וכד’ נפוצות כיום. סביר להניח כי תראו אותן בכל יציאה מהבית, במידה ותחפשו אותן בעין. לגדרות יש שני צדדים – פנים וחוץ. החלק הפנימי של הגדר נעים בעין, מעוצב ויוצר רקע מעניין לשטח אותה תגדר. החלק החיצוני אינו משתיט תחושת “כלא”, או הגבלה של המרחב החיצוני. גדרות עשויות מאלומיניום, מה שמקנה תחזוקה קלה ויעילה. בנוסף, הן עמידות לכלל תנאי מזג האוויר.

השאירו פרטים

על "פרגולה בע"מ"

פרגולה הינה חברה המתמחה בייצור ושיווק מוצרי אלומיניום מתקדמים. אנו משווקים מנעד נרחב של גדרות אלומיניום, תוך שימת דגש על אופי מובהק והתאמה אישית לצרכי הלקוח. מטרתינו, מעל הכל, היא לספק ללקוחותינו חדשנות, איכות מרבית ושירות מהיר, בתמורה הגבוהה ביותר למחיר.

שירותים נוספים

סגירות חורף

תפריט נגישות